Home

земетресение малък Свещи йоана константинова тенис възобновяем ресурс Чарлз Кийзинг гниене

Йоана Константинова и Росица Денчева на европейските финали | infoPleven -  новини от Плевен
Йоана Константинова и Росица Денчева на европейските финали | infoPleven - новини от Плевен

Капитанът на световните вицешампионки в тениса: Такова класиране не е имало  в историята - Спорт - БНР Новини
Капитанът на световните вицешампионки в тениса: Такова класиране не е имало в историята - Спорт - БНР Новини

Йоана Константинова ще играе 1/4-финал на силния международен турнир в  Сливен
Йоана Константинова ще играе 1/4-финал на силния международен турнир в Сливен

тенис на корт | Плевен За Плевен

14-годишната Йоана Константинова дебютира при жените с победа – TennisKafe

Новини - Българска федерация по тенис

ITF в X: „Federico Cina, Mirra Andreeva, Yoana Konstantinova and Flynn  Thomas... Remember these names, they might just be the next superstars of  #tennis 🌟“ / X
ITF в X: „Federico Cina, Mirra Andreeva, Yoana Konstantinova and Flynn Thomas... Remember these names, they might just be the next superstars of #tennis 🌟“ / X

Йоана Константинова с първа победа при жените за сезона - Спорт - БНР Новини

Йоана Константинова и Адрияно Дженев са на финал на турнира в Хасково -  Haskovo.info - Всичко за Хасково
Йоана Константинова и Адрияно Дженев са на финал на турнира в Хасково - Haskovo.info - Всичко за Хасково

Йоана Константинова с победа в дебюта си при жените - Спорт - БНР Новини

Българки са европейски вицешампионки по тенис до 14 г.

ТК Плевен ПСК - Йоана Константинова/Росица Денчева 🇧🇬 се... | Facebook

Йоана Константинова | Плевен За Плевен

Росица Денчева и Йоана Константинова с престижни стипендии - Спорт - БНР  Новини
Росица Денчева и Йоана Константинова с престижни стипендии - Спорт - БНР Новини

Йоана Константинова е на полуфинал на Държавното първенство по тенис на  закрито | Плевен За Плевен
Йоана Константинова е на полуфинал на Държавното първенство по тенис на закрито | Плевен За Плевен

Йоана Константинова триумфира с втора поредна титла без да загуби сет!

Георги Георгиев и Йоана Константинова спечелиха държавен турнир до 12  години - Tennis.bg
Георги Георгиев и Йоана Константинова спечелиха държавен турнир до 12 години - Tennis.bg

Младата тенисистка Йоана Константинова: Надявам се на още по-добри  резултати - По света и у нас - БНТ Новини
Младата тенисистка Йоана Константинова: Надявам се на още по-добри резултати - По света и у нас - БНТ Новини

БТА :: Тенисистката Йоана Константинова: "Чувствам се още по-мотивирана и  подготвена за 2023 година"
БТА :: Тенисистката Йоана Константинова: "Чувствам се още по-мотивирана и подготвена за 2023 година"

Йоана Константинова: Пожелавам си здраве и да нямам контузии