Home

поръчка гордост щифт коледен турнир по футбол пловдив звезда благодарен капризен

Коледен турнир по футбол организира Фондация Legendary HeartTsvetoslav  Raychev в Кюстендил Дарик | Пловдив ДНЕС
Коледен турнир по футбол организира Фондация Legendary HeartTsvetoslav Raychev в Кюстендил Дарик | Пловдив ДНЕС

Отборът на Неделев и Кики спечели силен турнир по мини футбол с  професионални пловдивски футболисти | Sporten Plovdiv
Отборът на Неделев и Кики спечели силен турнир по мини футбол с професионални пловдивски футболисти | Sporten Plovdiv

Лудогорец с две разгромни победи над ФА Пловдив в U15 и U16

Цървена звезда пристига на футболен турнир в Пловдив - glasnews.bg

Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа  София" под егидата на БФС
Български Футболен Съюз - Резултати от третия ден на детския турнир "Купа София" под егидата на БФС

Коледен турнир по футбол за деца | Мини футбол | Спортен Календар 2023

Plovdiv Cup | Plovdiv

Спартак Варна излиза с най-добрите си футболисти срещу Локомотив Пловдив -  По света и у нас - БНТ Новини
Спартак Варна излиза с най-добрите си футболисти срещу Локомотив Пловдив - По света и у нас - БНТ Новини

СНИМКИ: Ботев спечели детския коледен турнир на Гено Добревски | Sporten  Plovdiv
СНИМКИ: Ботев спечели детския коледен турнир на Гено Добревски | Sporten Plovdiv

Над 110 деца се включват в първия Коледен турнир на "Футболно училище  Ботев" - Ботев Пловдив - Dsport.bg
Над 110 деца се включват в първия Коледен турнир на "Футболно училище Ботев" - Ботев Пловдив - Dsport.bg

Български Футболен Съюз - 24 отбора стартират в традиционния коледен турнир  на ЗС на БФС-София
Български Футболен Съюз - 24 отбора стартират в традиционния коледен турнир на ЗС на БФС-София

Тодор Неделев и Дани Кики спечелиха елитен футболен турнир в Пловдив  (снимка)
Тодор Неделев и Дани Кики спечелиха елитен футболен турнир в Пловдив (снимка)

Талантите на Пловдив пак са №1 в България

Отборите на София, Пловдив и Варна започнаха с победи на "Турнира на  талантите"
Отборите на София, Пловдив и Варна започнаха с победи на "Турнира на талантите"

Футбол | Троян експрес

БТА :: Лудогорец преодоля Локомотив Пловдив и се класира за четвъртфиналите  в турнира за Купата на България
БТА :: Лудогорец преодоля Локомотив Пловдив и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на България

Базата в „Бояна“ ще е домакин на два коледни турнира по Футбол 5 за деца -  БГ футбол - Dsport.bg
Базата в „Бояна“ ще е домакин на два коледни турнира по Футбол 5 за деца - БГ футбол - Dsport.bg

Регламент за провеждане на Коледен турнир по футбол на 15-17 декември -  "Гласът на Бургас" 98,3 FM
Регламент за провеждане на Коледен турнир по футбол на 15-17 декември - "Гласът на Бургас" 98,3 FM

Ботев организира Коледен турнир, Балтанов и Пачев награждават победителите

10 отбора стартират в традиционния Коледен турнир в Белоградчик - Спорт

Коледен турнир по футбол кани участници в Първомай - PlovdivNow.bg

Български Футболен Съюз - Победи за селекциите на Благоевград, София и  Пловдив във втория ден на “Турнир на талантите”
Български Футболен Съюз - Победи за селекциите на Благоевград, София и Пловдив във втория ден на “Турнир на талантите”

Битката за Пловдив се играе за 118-и път

АМФЛ - Аматьорска Мини Футболна Лига - Коледен турнир 2019 в Пловдив - Зала  Оптимум. Входна такса за участие 150лв(включва всички мачове и такси за  турнира) + Купи, медали и много индивидуални
АМФЛ - Аматьорска Мини Футболна Лига - Коледен турнир 2019 в Пловдив - Зала Оптимум. Входна такса за участие 150лв(включва всички мачове и такси за турнира) + Купи, медали и много индивидуални

Коледен турнир по футбол с отборни и индивидуални награди ор...