Home

тропически Казвам кардинал тенис бг григор загуба стъпка Кръгла и кръгла

Следващият съперник на Григор: 3-кратен АТР шампион, намиращ се в серия от  два 1/2-финала - Tennis.bg
Следващият съперник на Григор: 3-кратен АТР шампион, намиращ се в серия от два 1/2-финала - Tennis.bg

Статии на тема "тенис бг григор димитров" - Tennis.bg

Летящ старт: Григор срази Музети в битката на едноръките бекхенди и е  1/8-финалист във Виена! - Tennis.bg
Летящ старт: Григор срази Музети в битката на едноръките бекхенди и е 1/8-финалист във Виена! - Tennis.bg

Плонж "ала Бекер": Григор Димитров открадна шоуто в Париж със спиращо дъха  воле (видео) - Tennis.bg
Плонж "ала Бекер": Григор Димитров открадна шоуто в Париж със спиращо дъха воле (видео) - Tennis.bg

Програмата в Шанхай: Григор в опит да се класира за първи Мастърс финал от  6 години насам - Tennis.bg
Програмата в Шанхай: Григор в опит да се класира за първи Мастърс финал от 6 години насам - Tennis.bg

Точката на деня: Григор открадна шоуто със светкавични рефлекси в близост  до мрежата (видео) - Tennis.bg
Точката на деня: Григор открадна шоуто със светкавични рефлекси в близост до мрежата (видео) - Tennis.bg

След силния Куинс: Григор Димитров записа най-високото си класиране от  началото на сезона! - Tennis.bg
След силния Куинс: Григор Димитров записа най-високото си класиране от началото на сезона! - Tennis.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Емил Руусувори във втория кръг на  Ролан Гарос - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Емил Руусувори във втория кръг на Ролан Гарос - Tennis.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Анди Мъри във втория кръг на US  Open! - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Анди Мъри във втория кръг на US Open! - Tennis.bg

С поглед към идния сезон: Григор Димитров добави нов турнир в календара си!  - Tennis.bg
С поглед към идния сезон: Григор Димитров добави нов турнир в календара си! - Tennis.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров излиза срещу Фриц в опит да се класира за  финала в Женева - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров излиза срещу Фриц в опит да се класира за финала в Женева - Tennis.bg

Спиращо дъха представяне: Феноменален Григор срази Мъри и е в третия кръг  на US Open! - Tennis.bg
Спиращо дъха представяне: Феноменален Григор срази Мъри и е в третия кръг на US Open! - Tennis.bg

Григор имаше шансове да елиминира шампиона Медведев, но напусна Виена след  зрелищна битка - Tennis.bg
Григор имаше шансове да елиминира шампиона Медведев, но напусна Виена след зрелищна битка - Tennis.bg

След първокласна тенис схватка: Рубльов спря похода на Григор и е финалист  в Шанхай! - Tennis.bg
След първокласна тенис схватка: Рубльов спря похода на Григор и е финалист в Шанхай! - Tennis.bg

Григор: Нещата изглеждат чудесно, но не искам да стоварвам прекалено  напрежение върху себе си - Tennis.bg
Григор: Нещата изглеждат чудесно, но не искам да стоварвам прекалено напрежение върху себе си - Tennis.bg

Жребият в Торонто: Григор открива срещу Мастърс шампион, в една осмина е с  Циципас - Tennis.bg
Жребият в Торонто: Григор открива срещу Мастърс шампион, в една осмина е с Циципас - Tennis.bg

В опит да достигне финала във Вашингтон: Григор срещу играч със 7 поредни  загуби преди турнира - Tennis.bg
В опит да достигне финала във Вашингтон: Григор срещу играч със 7 поредни загуби преди турнира - Tennis.bg

Жребият в Пекин: Григор стартира срещу екзекутора на Надал от АО; Алкарас е  в същата половина - Tennis.bg
Жребият в Пекин: Григор стартира срещу екзекутора на Надал от АО; Алкарас е в същата половина - Tennis.bg

Програма за четвъртък: Григор излиза за място на 1/4-финалите във Вашингтон  в удобно време - Tennis.bg
Програма за четвъртък: Григор излиза за място на 1/4-финалите във Вашингтон в удобно време - Tennis.bg

Да се насладим отново: Пълен запис от класирането на Григор за 1/4-финалите  в Куинс - Tennis.bg
Да се насладим отново: Пълен запис от класирането на Григор за 1/4-финалите в Куинс - Tennis.bg

Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във  Вашингтон! - Tennis.bg
Без да излезе на корта: Григор Димитров продължава към 1/2-финалите във Вашингтон! - Tennis.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров излиза срещу 1/4-финалист от АО в Монте  Карло! - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров излиза срещу 1/4-финалист от АО в Монте Карло! - Tennis.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Даниел Алтмайер в третия кръг на  Ролан Гарос! - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Даниел Алтмайер в третия кръг на Ролан Гарос! - Tennis.bg

Независимо от контузията: Григор Димитров се завръща в топ 20 на света -  Tennis.bg
Независимо от контузията: Григор Димитров се завръща в топ 20 на света - Tennis.bg