Левски пречупи Ботев в скандален мач (ВИДЕО+СНИМКИ)

Кога и къде да гледаме Ботев Пловдив – Левски - Спортни новини

Феновете на Ботев Пловдив с провокативна хореография срещу Левски - БГ  Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Феновете на Ботев Пловдив с провокативна хореография срещу Левски - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив спечели точка срещу Левски на "Герена" - По света и у нас -  БНТ Новини
Ботев Пловдив спечели точка срещу Левски на "Герена" - По света и у нас - БНТ Новини

Ботев Пловдив - Левски 0:1 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Левски и Ботев Пд не се биха в двуостра контрола на "Герена" - БГ Футбол -  efbet Лига - Gong.bg
Левски и Ботев Пд не се биха в двуостра контрола на "Герена" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Големият ден настъпи! Ботев приема Левски на "Колежа" в мач за историята

Левски развали празника на Ботев (Пловдив) - Стадион

Ботев Пловдив покани Левски за приятелски мач - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Ботев Пловдив покани Левски за приятелски мач - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Левски - Ботев Пловдив по ТВ: Къде да гледаме последния мач за 2021 година  на "Герена"?
Левски - Ботев Пловдив по ТВ: Къде да гледаме последния мач за 2021 година на "Герена"?

Ботев"(Пд) и "Левски"(Сф) поискаха смяна на началния час на мача между тях  заради жегите
Ботев"(Пд) и "Левски"(Сф) поискаха смяна на началния час на мача между тях заради жегите

Ботев (Пловдив) - Левски, 0:1, (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Левски - Ботев (Пловдив) 1:1, вижте развоя на срещата по минути! -  Topsport.bg
Левски - Ботев (Пловдив) 1:1, вижте развоя на срещата по минути! - Topsport.bg

Ботев - Левски 2:0 - 09.03.2013 - YouTube

Дрон ще следи футболните хулигани на мача Ботев - Левски в П...

Ботев Пловдив - Левски 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига -  Gong.bg
Ботев Пловдив - Левски 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Ботев Пловдив изпусна да бие страхлив Левски на "Герена"

Левски (София) vs БОТЕВ – Футболен клуб Ботев Враца

Ботев (Пловдив) - Левски 1:3 в мач от efbet Лига - Topsport.bg

Мачът "Ботев"(Пд)-"Левски" (Сф) ще започне с 30 мин. по-късно заради жегата

Левски се развихри срещу Ботев в Пловдив, Ел Джемили с две красиви  попадения за „сините“ - По света и у нас - БНТ Новини
Левски се развихри срещу Ботев в Пловдив, Ел Джемили с две красиви попадения за „сините“ - По света и у нас - БНТ Новини

Смениха часа на мача Ботев - Левски заради жегите - PlovdivNow.bg

Ботев Пд и Левски тестват играчи в контрола | 7dnifutbol.bg

Ботев" (Пд) и "Левски" (Сф) не си вкараха гол до почивката при 37° градуса  на Колежа
Ботев" (Пд) и "Левски" (Сф) не си вкараха гол до почивката при 37° градуса на Колежа

БТА :: Ботев (Пловдив) без двама основни футболисти срещу Левски, новото  попълнение Йонас Тамм попадна в групата за мача
БТА :: Ботев (Пловдив) без двама основни футболисти срещу Левски, новото попълнение Йонас Тамм попадна в групата за мача

Левски - Ботев (Враца) 1:0 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Ботев Пловдив - Левски 1:3 - Gol