Home

лошо настроение Маргарет Мичъл Изчервяване бфс велико търново футбол 11 еволюция вечер Уолтър Кънингам

ФК Етър ВТ | Велико Търново Спорт | Страница 210

Момчетата на „Локо” вдигнаха шампионската купа във Футбол 11 : RegNews.NET  - Новини по всяко време
Момчетата на „Локо” вдигнаха шампионската купа във Футбол 11 : RegNews.NET - Новини по всяко време

БФС одруса Левски и ЦСКА с по над 11 хиляди лв. – Тема Спорт

ФК Янтра Габрово | Габрово

Български Футболен Съюз - Начало

Ще дръпнат ли шалтера на българския футбол? БФС може да остане без лиценз

Време за празненства във Велико Търново: Етър се завърна в Първа лига! -  Спортни новини
Време за празненства във Велико Търново: Етър се завърна в Първа лига! - Спортни новини

Дряново посреща 24 - отбора от региона и страната в 4-то издание на Детски  Футболен Турнир за купата на вафли „БОРОВЕЦ” - ЗЕТРА медия
Дряново посреща 24 - отбора от региона и страната в 4-то издание на Детски Футболен Турнир за купата на вафли „БОРОВЕЦ” - ЗЕТРА медия

Юношите младша на "Монтана" са шампиони на зона „Велико Търново" - Спорт

ОФИЦИАЛНО: БФС промени часа на Левски - Черно море

Левски иска да върнат баража на 11 юни: Имаме четири въпроса към БФС

Завърши турнира по случай Деня на детето - БФС - Зонален Съвет София

ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Търново, но запази 11-ото място в крайното  класиране
ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Търново, но запази 11-ото място в крайното класиране

Младежки национал остава в Етър. Във Велико Търново отива трети от Лудогорец

ФК "Дреновец" | Rujintsi

БФС даде старт на Националната програма за обучение на таланти - По света и  у нас - БНТ Новини
БФС даде старт на Националната програма за обучение на таланти - По света и у нас - БНТ Новини

Новини - БФС - Зонален Съвет София

Български Футболен Съюз - Аматьорската футболна лига към БФС организира  фестивал по футбол за девойки до 12г. във Велико Търново
Български Футболен Съюз - Аматьорската футболна лига към БФС организира фестивал по футбол за девойки до 12г. във Велико Търново

ЗС на БФС във Велико Търново обяви наказанията след 11-ия кръг в СЗ Трета  лига
ЗС на БФС във Велико Търново обяви наказанията след 11-ия кръг в СЗ Трета лига

Глобиха Левски и ЦСКА - София с по 11 300 лева, БФС прибра над 53 000 лв.  от наказания
Глобиха Левски и ЦСКА - София с по 11 300 лева, БФС прибра над 53 000 лв. от наказания

След 18 години Велико Търново отново ще има международен ръководещ съдия по  футбол - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
След 18 години Велико Търново отново ще има международен ръководещ съдия по футбол - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Купа Велико Търново | ФК БОТЕВ ДЕБЕЛЕЦ

Малки футболисти от 13 отбора се включиха във футболен празник във Велико  Търново - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
Малки футболисти от 13 отбора се включиха във футболен празник във Велико Търново - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Кметът на Община Велико Търново сезира БФС за ощетяване на Етър срещу ЦСКА

Даниел Панов сезира Изпълкома и президента на БФС за системното ощетяване  на „Етър"
Даниел Панов сезира Изпълкома и президента на БФС за системното ощетяване на „Етър"

БТА :: БФС обяви промяна в програмата на Първа лига

ЦСКА на балотаж във Велико Търново - Gol

Футболистите на „Етър“ спечелиха турнира за деца 2008/2009 г. – Радио Велико  Търново
Футболистите на „Етър“ спечелиха турнира за деца 2008/2009 г. – Радио Велико Търново