въздух имунитет Лея левски хебър футбол спокойствие злоупотреба Сума от

Левски излиза с всичко най-добро срещу Хебър Пазарджик на „Герена“ - По  света и у нас - БНТ Новини
Левски излиза с всичко най-добро срещу Хебър Пазарджик на „Герена“ - По света и у нас - БНТ Новини

РАЗКРИТИЕ: Левски ще реши мача с Хебър до почивката

Левски победи Хебър с гол на Роналдо в четвъртата минута от добавеното  време - По света и у нас - БНТ Новини
Левски победи Хебър с гол на Роналдо в четвъртата минута от добавеното време - По света и у нас - БНТ Новини

Левски - Хебър 4:0 - Gol

Левски - Хебър: (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Левски прекрати серията от 11 мача без победа - сломи Хебър: Нападател с  дебютни голове (ВИДЕО)
Левски прекрати серията от 11 мача без победа - сломи Хебър: Нападател с дебютни голове (ВИДЕО)

Хебър - Левски по ТВ: Къде да гледаме двубоя от Първа лига?

Хебър посреща Левски пред пълни трибуни – Ние пазим традициите в  пазарджишкия футбол!
Хебър посреща Левски пред пълни трибуни – Ние пазим традициите в пазарджишкия футбол!

Левски" отнесе "Хебър" в първия си мач след отпадането от "Хамрун"

Хебър - Левски 0:2 - Gol

Левски се оплака от съдийството в мача с Хебър - претенциите на "сините" -  БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Левски се оплака от съдийството в мача с Хебър - претенциите на "сините" - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Левски - Хебър 4:0 /репортаж/ - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

Хебър - Левски 0:2 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

Хебър - Левски: Къде да гледаме 1/8-финала за Купата на България? (ВИДЕО) -  Спортни новини
Хебър - Левски: Къде да гледаме 1/8-финала за Купата на България? (ВИДЕО) - Спортни новини

Хебър изпепели сезона на Левски, „сините“ аут за Купата! - БГ Футбол -  Sesame Купа на България - Gong.bg
Хебър изпепели сезона на Левски, „сините“ аут за Купата! - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

Левски излъга Хебър с гол в 95-а минута

Хебър - Левски 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Sesame Купа на България  - Gong.bg
Хебър - Левски 0:0 /първо полувреме/ - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

Любо Пенев шокира Левски: Хебър изхвърли "сините" от Купата на България!  (ВИДЕО) - Спортни новини
Любо Пенев шокира Левски: Хебър изхвърли "сините" от Купата на България! (ВИДЕО) - Спортни новини

Шок за Купата! Хебър удари Левски за край на 105-годишна про...

Хебър - Левски 2:1 - Gol

Левски се отпуши в Пазарджик, удари Хебър с 2:0

Левски се сгромоляса с гръм и трясък в Пазарджик за Купата, сезонът е нулев  - Sesame Купа на България - Dsport.bg
Левски се сгромоляса с гръм и трясък в Пазарджик за Купата, сезонът е нулев - Sesame Купа на България - Dsport.bg

Бомба в Пазарджик! Хебър отстрани Левски за Купата - Trafficnews.bg -  Trafficnews.bg
Бомба в Пазарджик! Хебър отстрани Левски за Купата - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg