отгоре куц Индия резултат тенис григор димитров През спирачка умерен

Гледайте на живо: Григор Димитров открива кампанията си в Маями срещу  квалификант - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров открива кампанията си в Маями срещу квалификант - Tennis.bg

Григор Димитров триумфира в оспорван сблъсък с Хачанов – TennisKafe

Спортна панорама”: Григор Димитров с първа титла за годината, „Левски”  спечели столичното дерби с „Локомотив” - Спорт
Спортна панорама”: Григор Димитров с първа титла за годината, „Левски” спечели столичното дерби с „Локомотив” - Спорт

Григор Димитров стартира победоносно във Вашингтон ᐉ Новини от Fakti.bg -  Спорт | ФАКТИ.БГ
Григор Димитров стартира победоносно във Вашингтон ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Джокович отстрани Григор Димитров от Australian Open (снимки и видео) -  Тенис
Джокович отстрани Григор Димитров от Australian Open (снимки и видео) - Тенис

Григор Димитров отново впечатли света на тениса

Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 –  TennisKafe
Проследихте на живо: Григор Димитров – Емил Русувуори 7-6(4), 6-3, 6-4 – TennisKafe

Мастърклас по тенис в Париж, Григор е на финал след гладиаторска битка с  Циципас - Тенис - Dsport.bg
Мастърклас по тенис в Париж, Григор е на финал след гладиаторска битка с Циципас - Тенис - Dsport.bg

Полуфиналът даде резултат за Григор Димитров в ранглистата, а България има  нов номер 2
Полуфиналът даде резултат за Григор Димитров в ранглистата, а България има нов номер 2

Гледайте на живо: Григор Димитров излиза да довърши започнатото срещу Тиафо  на Уимбълдън - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров излиза да довърши започнатото срещу Тиафо на Уимбълдън - Tennis.bg

Ето кога е финалът на Григор Димитров в Женева - Тенис - Мъже - Gong.bg

След едва 72 минути игра: Григор Димитров загуби от Александър Зверев -  Спортни новини
След едва 72 минути игра: Григор Димитров загуби от Александър Зверев - Спортни новини

На живо: Григор Димитров - Aлександър Зверев 1-6, 4-6, 3-6 - Topsport.bg

Григор Димитров с експресна победа над казахстанец на старта на Ролан Гарос  - Тенис - Dsport.bg
Григор Димитров с експресна победа над казахстанец на старта на Ролан Гарос - Тенис - Dsport.bg

Блестящо начало на "Ролан Гарос" за Григор Димитров

Ранглисти: Григор Димитров отбелязва лек спад в АТР класацията - Tennis.bg

Григор Димитров 'прелетя' през Ласло Джере и очаква Джокович на корта в  Мелбърн - Тенис
Григор Димитров 'прелетя' през Ласло Джере и очаква Джокович на корта в Мелбърн - Тенис

Григор Димитров отпадна от турнира в Уимбълдън заради травма - Спорт

Проклятието на Григор Димитров: Вече 5 години не може да стигне до финал в  турнир
Проклятието на Григор Димитров: Вече 5 години не може да стигне до финал в турнир

Григор Димитров: Много съм уморен - Тенис - Мъже - Gong.bg

БТА :: Григор Димитров се класира за основната схема на турнира по тенис на  трева "Куинс Клъб" в Лондон, ще започне с двубой срещу финландеца Емил  Руусувуори
БТА :: Григор Димитров се класира за основната схема на турнира по тенис на трева "Куинс Клъб" в Лондон, ще започне с двубой срещу финландеца Емил Руусувуори

Българска федерация по тенис - Григор Димитров победи световния №2 Анди  Мъри (Шотландия) с резултат 6-7(1),6-4,6-3! По този начин Григор се класира  за четвъртия кръг на Мастърса в Маями, където негов съперник
Българска федерация по тенис - Григор Димитров победи световния №2 Анди Мъри (Шотландия) с резултат 6-7(1),6-4,6-3! По този начин Григор се класира за четвъртия кръг на Мастърса в Маями, където негов съперник