ТК Локомотив на финал на ДОП в Пловдив - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

График на ТК Вектор - Click and Play

Vector Tennis Academy | Tennis Club Vector

Тенис Клуб Вектор, ул. „проф. Витали Таджер“ 18, 1700 Студентски Комплекс,  София, България
Тенис Клуб Вектор, ул. „проф. Витали Таджер“ 18, 1700 Студентски Комплекс, София, България

Александър Николов спечели първото място на регионален турнир по тенис -  Tennis Diana
Александър Николов спечели първото място на регионален турнир по тенис - Tennis Diana

Новини - Българска федерация по тенис

График на Тенис Клуб СУПЕР СПОРТ - Варна - Click and Play

Тенис Клуб Вектор - ул. „проф. Витали Таджер“ 21, 1700 Студентски Комплекс,  София
Тенис Клуб Вектор - ул. „проф. Витали Таджер“ 21, 1700 Студентски Комплекс, София

Ева Николова и Борислав Кирилов са победители в Държавния турнир по тенис в  Хасково - Haskovo.NET
Ева Николова и Борислав Кирилов са победители в Държавния турнир по тенис в Хасково - Haskovo.NET

Tennis Club Vector - Multisport

Тенис училище – Тенис Клуб Про Спорт

Кюстендилецът Виктор Атанасов вдигна купата на победител на турнира на тенис  на корт на клуб “Диана” | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна  България
Кюстендилецът Виктор Атанасов вдигна купата на победител на турнира на тенис на корт на клуб “Диана” | Вяра - Информационен всекидневник на Югозападна България